Integracyjne leczenie raka – bezpłatny wykład w Gdańsku

Serdecznie zapraszamy na wykład dr. med. Andreasa-Hansa Wasylewskiego z kliniki w Berlinie pt. “Integracyjne leczenie raka”. Odbędzie się on 3 listopada 2015 roku o godz. 18:00 w AMBEREXPO.

baner www (1) Badania amerykańskie potwierdziły przewagę integracyjnego leczenia raka nad metodami klasycznymi. Przeżywalność pacjentów z przerzutami nowotworowymi polepszyła się o 48%.

Integracyjne leczenie raka polega na postrzeganiu ludzkiego organizmu jako spójnej całości.

Do integracyjnego leczenia nowotworów należy nie tylko usunięcie guza, naświetlanie i chemoterapia, ale także: hormonoterapia, hipertermia, kuracja stanów bólowych, immunoterapia, normalizacja przemiany materii, stabilizacja psychiki, kuracja ruchem, indywidualna zmiana odżywiania i uzupełnienie wszystkich brakujących substancji witalnych.

Dr med. Andreas-Hans Wasylewski

Jest lekarzem specjalistą medycyny ogólnej, medycyny naturalnej, medycyny środowiska i medycyny nuklearnej. Na rocznym stypendium rządu francuskiego prowadził badania naukowe w Paryżu (Instytut Curie, Centrum Atomowe Sacley). Był asystentem naukowym na Uniwersytecie w Münster, potem kierownikiem oddziału Medycyny Nuklearnej w Klinice Radioonkologii Szpitala im. Kruppa w Essen. Jest właścicielem Kliniki Dziennej i Centrum Biomedycyny i Immunologii w Berlinie.

Organizator
Centrum Medyczne Św. Łukasza, Narwicka 11A, 80-557 Gdańsk, www.swietylukasz.pl

3 listopada, wtorek, godz. 18:00
AMBEREXPO, Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Sala konferencyjna, I piętro

Zapisy: integracyjneleczenieraka.evenea.pl

Patronat nad wydarzeniem objęli:

RG logologo_tv_wybrzeze