Aktualna sytuacja – ogłoszenie

Drodzy Pacjenci,
w związku z aktualną sytuacją, informujemy, że nasze Centrum pozostaje czynne, jednak praca odbywa się w zaostrzonych warunkach sanitarnych.
Pierwszorazowych Pacjentów przed przyjazdem prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi Pacjenta (info@swietylukasz.pl), który zaproponuje najlepsze, a przede wszystkim najbezpieczniejsze rozwiązanie.
W trosce o Państwa bezpieczeństwo, zachęcamy do zamiany wizyt stacjonarnych na konsultacje telefoniczne lub przez Skype. Dotyczy to zarówno konsultacji z naszym dietetykiem, jak i lekarzami.
Pacjentów pozostających w naszym Centrum na leczeniu będziemy obsługiwać dalej, stosując się do obowiązujących wytycznych.
Pacjentów umówionych na leczenie lub planujących przybycie, prosimy przed przyjazdem o kontakt mailowy: info@swietylukasz.pl
Dla naszych Pacjentów zagranicznych, którzy mają pytania w kwestii recept lub potrzebują porady telefonicznej, umożliwiliśmy krótkie, 30-minutowe konsultacje, prosimy o zapisy drogą mailową: info@swietylukasz.pl
Obecna sytuacja wymaga od nas zwiększonej ostrożności i odpowiedzialności, dlatego rekomendujemy dostosowanie się do zaleceń obowiązujących w Polsce i krajach, z których Państwo do nas przybywacie. Pamiętajmy o podstawowych zasadach higieny – dbajmy o siebie i o innych.
Życzymy dużo zdrowia i spokoju, a w razie jakichkolwiek wątpliwości, pozostajemy do Państwa dyspozycji.