Pakiet Life Energy Clinic! Nasz udział w 30. edycji WOŚP

Serdecznie zapraszamy do udziału w aukcji, z której dochód zostanie przeznaczony na tegoroczny cel WOŚP. Jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gra w tym roku pod hasłem: „Przejrzyj na oczy. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”.

Centrum Medyczne Św. Łukasza ma z tej okazji dla Was wyjątkowy przedmiot – Pakiet Life Energy Clinic! Już dziś możesz być pierwszą osobą, która oprócz badania Intelligene (badanie polimorfizmu genów) otrzyma również niepowtarzalną okazję do skonsultowania wyników z doktorem Krzysztofem Majdyło i tym sposobem uzyska odpowiedzi na takie pytania jak:

  • Jakie jest ryzyko, że zachorujesz na Alzheimera, Parkinsona, czy nowotwór?
  • Czy masz genetyczne skłonności do depresji, otyłości lub innej choroby przewlekłej?
  • W jaki sposób możesz zadbać o swoje zdrowie w indywidualny sposób oparty na analizie Twoich genów?

Regularna cena badania 2990 zł.

Dlaczego genotypowanie SNP jest takie ważne?

SNP są ważnymi markerami w wielu badaniach, które pogłębiają zrozumienie fizjologii człowieka i wyjaśnią molekularne podstawy chorób. Dzięki rozszyfrowaniu polimorfizmów DNA i wnikliwej, fachowej interpretacji możemy zapobiegać wielu problemom zdrowotnym, a także lepiej leczyć już istniejące choroby.

Nie zwlekaj i wykorzystaj tę niepowtarzalną okazję, a do tego wesprzyj 30. Finał WOŚP – uzyskaj plan na długie i zdrowe życie dzięki badaniu Intelligene i jego interpretacji przez doktora Krzysztofa Majdyło!

Co to jest Intelligene?

Intelligene umożliwia analizę najistotniejszych genów i interpretację zmian genetycznych. Dzięki wnikliwej analizie DNA możliwa jest celowana suplementacja, ukierunkowana profilaktyka, lepsze samopoczucie psychiczne i fizyczne lub identyfikacja czynników ryzyka chorób.

Czym jest SNP?

Nasze DNA składa się z 23.000 genów i stanowi plan budowy i funkcjonowania każdej komórki organizmu. Informacja zawarta w kodzie genetycznym jest indywidualna dla każdej osoby, decyduje między innymi o działaniu układu odpornościowego, równowadze hormonalnej, ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, produkcji energii i przyswajaniu mikroelementów. Polimorfizm pojedynczego nukleotydu (SNP) polega na zamianie jednego nukleotydu na inny w kodzie DNA, co może skutkować zmianą aktywności białek, większą lub mniejszą ekspresją genu lub powstaniem niefunkcjonalnych białek. Szacuje się, że ludzki genom zawiera ponad 10 mln poliformizmów SNP, których wzór jest unikalny dla każdego człowieka. Wybrane poliformizmy SNP mogą wpływać na zapotrzebowanie energetyczne, metabolizm składników odżywczych, a także ryzyko rozwoju chorób przewlekłych lub np. większego apetytu prowadzącego do otyłości.

Doktor Krzysztof Majdyło

Lekarz medycyny, zajmujący się przede wszystkim leczeniem chorób przewlekłych, nowoczesną diagnostyką i spersonalizowanymi terapiami wspomagającymi leczenie onkologiczne. Praktyki odbywał w Hudson Valley Healing Arts Center w Nowym Jorku u dr Richarda I. Horowitza. Właściciel i szef zespołu medycznego w Centrum Medycznym Św. Łukasza w Gdańsku. Opracowane w Centrum komplementarne i spersonalizowane podejście do Pacjenta harmonijnie kooperuje z nowoczesnymi rozwiązaniami suplementacyjnymi.

Centrum Medyczne Św. Łukasza w Gdańsku

Wyróżnia nas kompleksowość – w naszym Centrum zapewniamy zintegrowane podejście do diagnostyki i leczenia, dzięki czemu skutecznie pomagamy Pacjentom. Doświadczony zespół lekarzy wykorzystując szeroki wachlarz badań diagnostycznych, wspólnie pracuje nad postawieniem właściwej diagnozy. Dopiero wówczas wdrażane jest leczenie najbardziej optymalne dla danego Pacjenta.
Nie satysfakcjonuje nas przeciętność – cechuje nas innowacyjność i najwyższa jakoś. Bazując na doświadczeniu i sprawdzonych metodach, wciąż szukamy rozwiązań wśród najnowszych osiągnięć medycyny. Zajmujemy się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób przewlekłych także u tych Pacjentów, którzy wyczerpali standardowe możliwości leczenia.

UWAGA! Żeby skorzystać z badania i konsultacji nie musisz mieszkać w Gdańsku!

Więcej informacji na temat naszego udziału w tegorocznej akcji WOŚP znajdziesz tutaj.