Nowa odsłona Diagnostyki Św. Łukasza

Niejednokrotnie podkreślamy, jak ważna jest diagnostyka w procesie leczenia. Odpowiednio przeprowadzona diagnostyka, ma kluczowe znaczenie w doborze najlepszych terapii dla naszych Pacjentów. Dlatego też jednym z naszych celów jest dostarczenie lekarzom niezbędnych narzędzi do diagnozowania i leczenia pacjentów ze złożonymi chorobami przewlekłymi. Mamy dostęp do najbardziej zaawansowanej diagnostyki opartej na ścisłej metodologii naukowej i obserwacjach klinicznych. Oferujemy specjalistyczne badania, które nie są powszechnie dostępne, koncentrując się na mechanizmach zapalnych, stresie oksydacyjnym i nitrozacyjnym, zaburzeniach metabolizmu, dysfunkcjach jelit, infekcjach wirusowych i bakteryjnych, zaawansowanej diagnostyce onkologicznej itp. Celem naszych działań jest szeroko pojęta medycyna integracyjna, która skupia się na Pacjencie całościowo, jest poparta dowodami i wykorzystuje wszystkie dostępne opcje terapeutyczne, aby zapewnić Pacjentom optymalne zdrowie. Medycyna integracyjna oparta jest przede wszystkim na szczegółowej diagnostyce.

Dlatego też postanowiliśmy uruchomić serwis https://www.diagnostyka.swietylukasz.pl, w którym znajdziecie pełną ofertę badań wykonywanych w naszym Centrum. Oferta naszych badań została stworzona z myślą o wymagających i trudnych Pacjentach. Aby zapewnić najwyższą jakość badań, korzystamy z najnowocześniejszych laboratoriów medycznych w Polsce i na świecie. Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów. Ofertę kierujemy także do osób zdrowych, pragnących zadbać o profilaktykę chorób lub poprawić kondycję fizyczną i psychiczną.

Na stronie znajdziecie najważniejsze informacje na temat dostępnych badań podzielone na kategorie. Każde z badań, do którego pobranie materiału jest możliwe w warunkach domowych, została dołączona specjalna instrukcja.

Wśród kategorii badań dostępnych na stronie https://www.diagnostyka.swietylukasz.pl znajdują się między innymi badania profilu hormonalnego, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, czy badania mikrobiomu jelit. Dużą grupę badań stanowi diagnostyka w kierunku chorób odkleszczowych, z badaniami kleszcza włącznie. W naszej ofercie jest także szeroki wachlarz badań z obszaru diagnostyki onkologicznej. Są one wykonywane metodą płynnej biopsji – jest to innowacyjna metoda polegająca na wykrywaniu komórek nowotworowych we krwi pacjenta i dzięki temu badanie jest mniej inwazyjne niż klasyczna biopsja.
Cały czas rozszerzamy zarówno ofertę badań, jak i laboratoriów, z którymi współpracujemy.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@swietylukasz.pl
Nasi konsultanci dysponują obszerną wiedzą medyczną, aby wesprzeć Cię w wyborze odpowiedniej diagnostyki.