fbpx

FAQ

  Czy można skorzystać z usług w ramach NFZ? Centrum Św. Łukasza jest przychodnią prywatną, która nie wykonuje usług w ramach NFZ.

  Jak umówić wizytę? Żeby umówić się na wizytę należy skontaktować się z rejestracją Centrum pod numerem telefonu 535 931 931 lub mailowo rejestracja@swietylukasz.pl. Pacjenci, którzy chcieliby uzyskać szczegółowe informacje na temat oferty, sposobów leczenia, czasu oczekiwania czy płatności za zabiegi, mogą skorzystać z formularza kontaktowego na stronie lub napisać na adres info@swietylukasz.pl.

   W jakich godzinach jest otwarte Centrum? Poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 16:00

  Jaką dokumentację należy przygotować? Przed pierwszym spotkaniem wymagane jest przesłanie zeskanowanej dokumentacji medycznej oraz wypełnionych formularzy, które Pacjenci otrzymają od nas mailowo.

  Jakie badania laboratoryjne można zrobić i kiedy można je wykonać w Centrum Św. Łukasza? Wykaz badań laboratoryjnych, które można zrobić w Centrum znajduje się tutaj.

  Czy muszę się umawiać na badania laboratoryjne? Tak, należy się umówić na konkretny termin, ponieważ próbki do niektórych badań pobierane są tylko w określone dni.

  W jaki sposób mogę odebrać wyniki badań? Wyniki badań można odebrać na trzy sposoby:

  1. Pacjent dostaje wiadomość e-mail, która zawiera wszystkie informacje pozwalające na pobranie wyników swoich badań. W trosce o bezpieczeństwo danych załączniki przesyłane pacjentom są zaszyfrowane w programie 7-ZIP.
  2. Osobiście w rejestracji Centrum
  3. Drogą pocztową

Kontakt w razie pytań dotyczących wyników: wyniki@swietylukasz.pl

  Jak mogę uzyskać kopię mojej dokumentacji medycznej? Aby uzyskać kopię swojej dokumentacji medycznej należy wypełnić wniosek (do pobrania tutaj), a jego oryginał dostarczyć do rejestracji Centrum.

  Co jest potrzebne, by móc dostać wlewy z witaminy C? Wlewy są możliwe jedynie na podstawie zlecenia lekarskiego. Aby móc podać większe dawki witaminy C, wymagane jest dodatkowo badanie dehydrogenazy glukozo-6-fosforanu.

  Czy na zabieg infuzji trzeba się umawiać? Tak, zarówno na wizyty, jak i na infuzje należy się umówić na konkretny termin. Zabiegi infuzji możliwe są jedynie na podstawie zlecenia lekarskiego.

  Czy Doktor Majdyło przyjmuje nowych Pacjentów? lek. Krzysztof Majdyło ma zamkniętą listę pacjentów, ale Centrum Świętego Łukasza to zespół lekarzy. Standardem są regularne konsylia, podczas których lekarze omawiają najtrudniejsze przypadki oraz rekomendacje lecznicze u nowych Pacjentów.

  Czy podczas wizyty mogę otrzymać potrzebne zaświadczenie/certyfikat? Oczywiście, wszelkiego rodzaju certyfikaty wydaje rejestracja Centrum, natomiast o wydanie zaświadczenia najlepiej poprosić Lekarza podczas wizyty.