fbpx

COVID-19 HELP

W dobie pandemii, zdrowie stało się dla nas ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wobec narastających zagrożeń i obciążenia systemu służby zdrowia, naszym zadaniem jest promowanie odpowiedniej profilaktyki i wsparcie w trakcie infekcji COVID-19 w taki sposób, aby nie dopuścić do stanu wymagającego hospitalizacji. Wykorzystując całą dostępną obecnie wiedzę medyczną, nasze doświadczenie i zasoby, przygotowaliśmy pakiet konsultacji lekarskich dla ochrony zdrowia Waszego i Waszych bliskich.

 

PAKIET COVID-19 HELP PRZENACZONY JEST DLA PACJENTÓW, KTÓRZY:

1) chcą się przygotować od potencjalnej infekcji, zainwestować w swoje zdrowie i wzmocnić odporność, są w potencjalnej grupie ryzyka

2) są aktualnie w trakcie infekcji COVID-19 i potrzebują wsparcia w powrocie do zdrowia

3) przeszli infekcję, ale wciąż zmagają się z niektórymi objawami, takimi jak zespół przewlekłego zmęczenia, osłabienie, brain fog oraz dolegliwości bólowe. Oferujemy turnusy lecznicze z zespołem post-covidowym oparte o terapie tlenowe (IHHT) i wlewy.

 

Pierwsza konsultacja stanowi początek procesu, podczas którego będziecie pod opieką naszego Centrum. Pierwsza wizyta odbywa się online, jest jednak możliwość skorzystania z terapii odbywających się stacjonarnie, zgodnie z zaleceniem lekarza.

Oferta nie jest objęta kontraktem z NFZ, dlatego zarówno konsultacje medyczne, jak i zalecone badania oraz leki są pełnopłatne.

Koszt wizyty: 300 PLN.

 

JAK TO DZIAŁA?

1) Skontaktuj się z info@swietylukasz.pl – otrzymasz kwestionariusz do wypełnienia, a my umówimy Cię na wizytę

2) Wizyta lekarska – otrzymasz zalecenia, w tym recepty, zwolnienie (jeśli jest taka konieczność), zlecenia dotyczące badań i suplementacji. W przypadku turnusów leczniczych dedykowanych dla Pacjentów cierpiących na zespół post-covidowy, lekarz ustali plan zabiegów indywidualnie.

3) Kontakt z asystentem medycznym – w trybie ciągłym w czasie trwania infekcji lub doraźny (jeśli będziesz tego potrzebować)

4) Wizyta kontrolna po 6 tygodniach – wspólnie zweryfikujemy postępy i ustalimy dalsze zalecenia.