Pierwsze kroki

Wyróżnia nas kompleksowość

W naszym Centrum zapewniamy zintegrowane podejście do diagnostyki i leczenia, dzięki czemu skutecznie pomagamy Pacjentom. Doświadczony zespół lekarzy wykorzystując szeroki wachlarz badań diagnostycznych, wspólnie pracuje nad postawieniem właściwej diagnozy. Dopiero wówczas wdrażane jest leczenie najbardziej optymalne dla danego Pacjenta.

Nie zadowala nas przeciętność

Cechuje nas innowacyjność i najwyższa jakość. Bazując na doświadczeniu i sprawdzonych metodach, wciąż szukamy rozwiązań wśród najnowszych osiągnięć medycyny. Zajmujemy się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób przewlekłych także u tych pacjentów, którzy wyczerpali standardowe możliwości leczenia. Nieustannie się rozwijamy.

Pierwsza wizyta

Na pierwszej wizycie lekarz analizuje przyniesioną dokumentację i ustala plan leczenia, a w razie konieczności zleca wykonanie dodatkowych badań. Trwa ona ok. 1,5 godziny. Nasi lekarze wymagają, aby pierwsza wizyta była stacjonarna. Kolejna może odbyć się zdalnie – przez skype lub telefon. Podstawowe badania wymagane na wizytę można zrobić w naszym Centrum lub we własnym zakresie. Wizyty odbywają się w odstępie ok. 1-2 miesięcy, w zależności od potrzeby. Na miejscu mamy możliwość prowadzenia terapii w formie wlewów dożylnych, hipertermii, ozonoterapii, tlenoterapii. Pacjent ma możliwość wizyty w Centrum każdego dnia. Naszym pacjentom rekomendujemy dłuższy pobyt i zaplanowane leczenie w trybie stacjonarnym, w celu lepszego wykorzystania możliwości i ustalenia optymalnej terapii. Wówczas pomagamy w znalezieniu dogodnego lokum w okolicy.

Żeby umówić się na konsultacje z jednym z naszych lekarzy, pobierz poniższe formularze i odeślij je wraz z danymi kontaktowymi na adres: info@swietylukasz.pl

 

    


Skontaktuj się z nami:

  telefonicznie: 535 931 931

  e-mailowo: info@swietylukasz.pl / rejestracja@swietylukasz.pl

  zostaw swoje dane w formularzu kontaktowym –  skontaktujemy się z Tobą i wyślemy wszystkie podstawowe informacje

  zajrzyj na naszego Facebooka