fbpx

Pierwsze kroki

Wyróżnia nas kompleksowość

W naszym Centrum zapewniamy zintegrowane podejście do diagnostyki i leczenia, dzięki czemu skutecznie pomagamy Pacjentom. Doświadczony zespół lekarzy wykorzystując szeroki wachlarz badań diagnostycznych, wspólnie pracuje nad postawieniem właściwej diagnozy. Dopiero wówczas wdrażane jest leczenie najbardziej optymalne dla danego Pacjenta.

Nie zadowala nas przeciętność

Cechuje nas innowacyjność i najwyższa jakość. Bazując na doświadczeniu i sprawdzonych metodach, wciąż szukamy rozwiązań wśród najnowszych osiągnięć medycyny. Zajmujemy się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób przewlekłych także u tych pacjentów, którzy wyczerpali standardowe możliwości leczenia. Nieustannie się rozwijamy.

Pierwsza wizyta

Na pierwszej wizycie lekarz analizuje dokumentację Pacjenta i ustala plan leczenia, a w razie konieczności zleca wykonanie dodatkowych badań. Wizyta trwa około 1,5 godziny. Podstawowe badania wymagane na wizytę można zrobić w naszym Centrum lub we własnym zakresie. Wizyty odbywają się w odstępie ok. 1-2 miesięcy, w zależności od potrzeby. Na miejscu mamy możliwość prowadzenia terapii w formie wlewów dożylnych, ozonoterapii, tlenoterapii. Pacjent ma możliwość wizyty w Centrum każdego dnia. Naszym pacjentom rekomendujemy dłuższy pobyt i zaplanowane leczenie w trybie stacjonarnym, w celu lepszego wykorzystania możliwości i ustalenia optymalnej terapii. Wówczas pomagamy w znalezieniu dogodnego lokum w okolicy.

Ceny wizyt w naszym Centrum:

  • pierwsza wizyta – 495 PLN*
  • kolejna wizyta – 385 PLN*

Przed pierwszą wizytą należy wykonać podstawowe badania:

  • panel badań dla Pacjentów (morfologia, ALT (alat), AST (aspat), TSH, FT3, FT4, kreatynina, elektrolity, D3 25OH, B12, bad. ogólne moczu, ATPO, ATG, bilirubina całkowita, GGTP) – 462 PLN*

Szczegółowe informacje o cenach pozostałych usług można uzyskać  w rejestracji: 535 931 931.

Żeby umówić się na konsultacje, z jednym z naszych lekarzy napisz na adres: info@swietylukasz.pl, lub zadzwoń: +48 535 931 931

Skorzystaj z refundacji z NHS za leczenie wykonane w krajach UE w latach 2014-2020 

Więcej informacji na temat refundacji oraz możliwości jej pozyskania znajdziesz tutaj.

UWAGA!

Drogi Pacjencie, ze względu na wymogi niektórych badań diagnostycznych, które być może znajdą się w Twoich zaleceniach, na tydzień przed przyjazdem do Centrum Św. Łukasza nie spożywaj ryb ani owoców morza.

* Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo zmiany podanych cen.

 

    


Skontaktuj się z nami:

   telefonicznie: 535 931 931

   e-mailowo: info@swietylukasz.pl

   zostaw swoje dane w formularzu kontaktowym poniżej–  skontaktujemy się z Tobą i wyślemy wszystkie podstawowe informacje

   zajrzyj na naszego Facebooka