fbpx

Witamy w Centrum Świętego Łukasza!

Centrum Św. Łukasza w Gdańsku działa od 2014 r. zajmuje się leczeniem chorób przewlekłych w trybie ambulatoryjnym. Naszymi priorytetami są poszanowanie godności każdego człowieka oraz zaangażowanie w proces leczenia. Otaczamy naszych Pacjentów całościową i profesjonalną opieką medyczną. Nasze Centrum zajmuje się diagnostyką i leczeniem przewlekłych infekcji (m.in. chorób o podłożu autoimmunologicznym). Rzetelna diagnostyka jest dla nas podstawowym narzędziem do oceny stanu zdrowia Pacjentów. Dlatego oferujemy szeroką i specjalistyczną diagnostykę, leczenie dostosowane indywidualnie do potrzeb Pacjenta, a także różnorodne terapie wspomagające leczenie.

Poradnia chorób wewnętrznych Centrum Św. Łukasza działa w oparciu o doświadczony zespół lekarzy z indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta. Zapewniamy kompleksową opiekę zdrowotną nad Pacjentem przewlekle chorym na podstawie konsultacji lekarskiej oraz wyników badań diagnostycznych. Podczas konsultacji lekarz zapoznaje się z historią choroby, zaleca kierunkową diagnostykę oraz ustala odpowiedni tok leczenia. Nasi lekarze szczególną uwagę zwracają również na profilaktykę oraz edukację w zakresie zdrowego stylu życia każdego Pacjenta.

W gabinecie zabiegowym Centrum Św. Łukasza przeprowadzane są ambulatoryjne czynności pielęgniarskie. Zespół pielęgniarski otacza każdego Pacjenta kompleksową opieką, aby czuł się bezpiecznie i komfortowo. Do usług świadczonych w gabinecie zabiegowym należą:

  • pobrania krwi oraz przyjmowanie innych materiałów przeznaczonych do badań laboratoryjnych,
  • pomiar ciśnienia krwi,
  • przeprowadzanie badań EKG,
  • podawanie leków zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.

Właściciel  Centrum

lek. Krzysztof Majdyło

Lekarz medycyny, zajmujący się przede wszystkim leczeniem chorób przewlekłych, nowoczesną diagnostyką i spersonalizowanymi terapiami wspomagającymi leczenie. Praktyki odbywał w Hudson Valley Healing...